2020-08-29 ,, UWAGA RODZICE!!!"

UWAGA RODZICE !!!

Każdy rodzic, który 1 września przyprowadzi dziecko do przedszkola MUSI zapoznać się z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSZKOLU i złożyć DEKLARACJĘ UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W OKRESIE PANDEMII COVID 19 ( do pobrania na stronie internetowej w zakładce ,, PRACA PRZEDSZKOLA W OKRESIE PANDEMII) pracownikowi przedszkola.

BRAK DEKLARACJI SPOWODUJE NIEPRZYJĘCIE DZIECKA DO PLACÓWKI.

ISTNIEJE ZAKAZ PRZYPROWADZANIA DO PRZEDSZKOLA DZIECI CHORYCH LUB Z OBJAWAMI CHOROBY ( katar, kaszel, podwyższona temperatura).

Do części wspólnej przedszkola ( szatnia) będzie mógł wejść tylko 1 rodzic dziecka, które po raz pierwszy przyjdzie do przedszkola. W pozostałych przypadkach dziecko zostanie odebrane przez pracownika przedszkola przy drzwiach z domofonem. W szczególnych przypadkach w okresie adaptacyjnym istnieje możliwość po uprzednim uzgodnieniu z dyrektorem wejście rodzica z dzieckiem do przedszkola z zachowaniem wszelkich środków ostrożności ( zakrywanie ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk przy wejściu) z zachowaniem dystansu społecznego.

W razie pytań i wątpliwości prosimy dzwonić do sekretariatu szkoły pod nr telefonu: 17 2261627, kontakty do wychowawców są umieszczone na stronie internetowej przedszkola w zakładce: ,,KONTAKTY DO NAUCZYCIELI"

LISTY DZIECI Z PODZIAŁEM DO GRUP SĄ WYWIESZONE NA DRZWIACH Z DOMOFONEM

W  PRZEDSZKOLU.